Kniha návštěv

Datum 27.03.2017
Vložil Pavel
Titulek karty

Dostal jsem poukaz na výklad karet a i když jsem od toho moc neočekával, šel jsem. Nyní jsem rád, bylo to skvělý a doporučuji paní Romanu! P.

Datum 16.02.2017
Vložil Klára K.
Titulek doporučení

Paní Romanu určitě doporučuji; její výklad karet je komplexní, vychází a navíc se začala zabývat i v SRT.

Datum 05.01.2017
Vložil Petra
Titulek karty

Paní Romanu ráda navštěvuji párkrát v průběhu roku. Nejen, že mi vychází její výklad z karet, ale je tu příjemné posezení a mimo výkladu se dozvím i mnoho dalších zajímavých věcí - karma, přivtělené entity...
Jsem ráda, že mi paní Romanu doporučili a já mohu udělat totéž.

Datum 24.10.2016
Vložil Iveta
Titulek Kurz Reiki 1

Díky kurzu Reiki 1, který jsem absolvovala u Romči se začínám cítit více potřebná pro sebe i svojí rodinu - můžu jim pomáhat :). Kurz byl velice příjemný a dal mi do života i jiná ponaučení. Romča je prostě skvělá, všem jí vřele doporučuji a za vše děkuji. Iveta

Datum 22.10.2016
Vložil Kamila
Titulek karty-výklad

Třikrát jsem si nechala u paní Romany vyložit karty. Pokaždé mi výklad velmi pomohl a posunul mě v dané situaci dále.Děkuji,mohu doporučit :)

Datum 22.10.2016
Vložil Katka
Titulek Kurz Reiki 2

Doporučuji všem! Po dlouhé době po absolvování Reiki 1 u jiného mistra jsem se rozhodla pro Reiki 2. Hledala jsem dlouho. Nabídek je hodně a já chtěla někoho "opravdového". Romana byla ta nejlepší možná volba. Na první pohled tak dobrý člověk! Má spoustu nadání. Kurz proběhl velmi příjemně a uvolněně. Nemoha jsem vybrat lépe a těším se na příště! Romaně moc děkuji!

Datum 13.10.2016
Vložil Lada
Titulek vyklad karet

Kamaradka mi doporucila pani Romanu a jsem moc rada, ze jsem ji poznala. Nejen, ze umi vykladat karty, ale take poradit a vyslechnout. Bylo to moc prijemne setkani. Lada

Datum 19.09.2016
Vložil Františka
Titulek Výklad z karet

Jsem spokojená s výkladem z karet, co mi paní Romana udělala. Doporučuji.

Datum 05.08.2016
Vložil Fialová
Titulek karty

Mám teď dost velké problémy s přítelem a nevěděla jsem si rady. Došlo to až tak daleko, že jsem uvažovala o konci... Paní Romana mi pomohla nejen svým výkladem z karet, který naprosto sedí, ale připravila mi afirmace na ty špatné myšlenky, na sebevraždu. Cítím se už líp a najednou vidím, že jsou nové příležitosti a jsem šťastná, že mi paní Romanu doporučili. Děkuji!

Datum 15.07.2016
Vložil Markéta Z.
Titulek kocourek reiki

Náš kocourek začal hubnout a moc toho nesnědl. Veterinář nic nenašel. Dočetla jsem se, že by mohlo pomoci reiki a narazila na stránku paní Romany. Kocourka jsme přivezli a ona mu přikládala ruce na tělo, hlavně na bříško. Líbilo se mu to. Pak mu to ještě posílala na dálku a dnes už je mu mnohem líp a uzdravuje se. Díky!

 

Kontakt

Romana Hanzalová

romianna22@gmail.com

V Nížinách 298/8
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode