Kniha návštěv

Datum 04.07.2016
Vložil Dáša
Titulek vyčištění prostor od negativních energií

Pořídili jsme starší dům, kde před námi žilo už mnoho rodin. Po nastěhování jsme se necítili dobře, zejména v některých částech domu. Kamarád mi poradil, abych nechala prostory "vyčistit". Moc na to nevěřim, ale nakonec jsem našla paní Romanu, dohodli jsme termín a ona celý dům prošla a očistila od negativních energií. Teď už zase můžu spát v klidu a cítíme se v domě jako doma :-).

Datum 09.06.2016
Vložil Lucie
Titulek výklad karty

Paní Romana mi dost pomohla, nejen tím, jak umí vykládat karty, ale také možností probrat věci, co mě teď trápí. Umí poradit.

Datum 11.05.2016
Vložil Broněk
Titulek terapie reiki

Dostal jsem poukaz na terapii reiki, protože mě pořád bolí záda. Vůbec jsem nevěděl, že něco takového existuje a měl jsem pochybnosti, že to může fungovat. Dnes jsem byl na 2. terapii a musím uznat, že se cítím mnohem líp, bolest povolila. Je to skvělá věc - reiki!

Datum 02.05.2016
Vložil jana
Titulek karty-výklad

Byla jsem na kartách u paní Romany a moc mi pomohla. Můžu jen doporučit. Jana

Datum 17.03.2016
Vložil Láďa
Titulek reiki - viróza

Mám takovou zkušenost - někde jsem chytnul děsnou virózu a nemohl jsem si dovolit být doma a nepracovat... Kamarádka mi doporučila, abych zkusil reiki od paní Romany. Nikdy jsem o tom neslyšel, ale zkusil jsem to. Koupil jsem balíček 3x a využil dvě hodinové terapie. Po první jsem cítil jen částečnou úlevu, ale po druhé mi už bylo fajn. Třetí hodinu jsem si nechal na příště, protože je to moc příjemné ;-).

Datum 10.03.2016
Vložil Pavlína
Titulek Kurz Reiki

Romanka je jedním slovem skvělá!!!! Získala jsem u ní Reiki 1.2.i 3.stupně a jsem naprosto spokojená. Atmosféra byla velmi přijemná. Romanka vše pečlivě a srozumitelně vysvětlí a poté je i praktická část,kde si vše hned vyzkoušíte. Reiki je skvělé a opravdu funguje,pomáhá a léčí!!! Pomáhám celé rodině včetně fenky a výsledky jsou opravdu vidět. Romanku doporučuji všem z celého srdce. I karty vykládá úžasně a vše sedí!!! :-)

Datum 07.03.2016
Vložil Otas
Titulek Reiki - jednička

Přišel můj čas , tedy tak jak jsem to cítil. I když tak trochu k tomu pomohly achilovky které se ozývaly po běhu..... Přišel čas Reiki. A první koho jsem našel byla Romana-tedy Reiki mi našlo Romanu:) Po rychlém smluvení individuálního termínu šlo vše jak po másle. 6hodin uteklo jako voda a měl jsem jasno. Reiki je jednoduché, Romana skvělá a vše funguje jednoduše a bezpečně. Děkuju Romaně a děkuji Reiki za Romanu:) Můžu vřele doporučit. vy co hledáte, zde jistě naleznete.S pokorou Ota

Datum 29.02.2016
Vložil pk
Titulek výklad karet

Na karty jsem nikdy nevěřil; mám však známého, kterému paní Romana pomohla s rozhodnutím v jeho firmě. Tak jsem to také zkusil a musím uznat, že to bylo přínosné setkání. Doporučuji.

Datum 13.02.2016
Vložil Renata
Titulek reiki 1. stupeň

Mám od paní Romany reiki 1. stupeň a od té doby se cítím mnohem lépe. Jsem víc pozitivní a víc si uvědomuji, proč jsme na světě. Také cítím, že se mi zlepšuje zdravotní stav a je mi líp. V létě bych chtěla dvojku, také od paní Romany.

Datum 19.01.2016
Vložil K.
Titulek výklad z karty

Dostala jsem doporučení na paní kartářku Romanu a zajela si na výklad karet. Byla jsem překvapená, že to z Prahy není tak daleko. Paní Romana je i příjemná společnice a její výklad sedí. Jsem spokojená a určitě se ještě uvidíme.

 

Kontakt

Romana Hanzalová

romianna22@gmail.com

V Nížinách 298/8
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode