Kniha návštěv

Datum 08.01.2016
Vložil Jana S.
Titulek terapie reiki

Vánoční dárek - poukaz na terapii reiki - jsem si hezky užila; ruce paní Romany úplně pálily, ale bylo to moc příjemné. Určitě se zase objednám :-). Děkuji!

Datum 21.12.2015
Vložil ondřej
Titulek karty

Ve výklad karet jsem dřív vůbec nevěřil a také jsem se trochu obával, co se dozvím. Mám problém ve vztahu a tak jsem dlouho vybíral kartářku, protože jsem to chtěl zkusit. Jsem rád, že jsem si vybral paní Romanu, která mi moc pomohla.

Datum 05.12.2015
Vložil Martin
Titulek reiki

Byl jsem na terapii reiki, kterou jsem dostal jako dárek a bylo to fajn.

Datum 09.11.2015
Vložil IP
Titulek výklad karet a možnost si promluvit

S výkladem karet paní Romany jsem spokojená a vždy mi pomůže setkání s ní. Jezdím za ní pravidelně a pokaždé je mi líp.

Datum 13.10.2015
Vložil pavlína
Titulek kurz reiki

Získala jsem do paní Romany zasvěcení reiki a jsem moc spokojená. Můžu teď léčit a pomáhat své rodině i přátelům a to mě těší. Na závěr kurzu jsem dostala skripta a certifikát s kulatým razítkem.

Datum 03.10.2015
Vložil Zdeněk
Titulek problémy s achilovkami

Pořád mě bolely achilovky; doktoři nic nezjistili a jen mi nabízeli prášky na bolest... To jsem nechtěl polykat. A tak jsem hledal a našel paní Romanu H., a její terapii reiki. Moc jsem tomu nedůvěřoval, ale achilovky bolely...
Absolvoval jsem terapii reiki, která bylo mj. velmi příjemná - na lůžku doteky rukou na achilovkách, až jsem nečekaně a příjemně usnul :-). Následovalo příjemné překvapení - achilovky mě přestaly bolet! Ještě jsem to zopakoval pro jistotu jednou a nyní je mi fajn a nic mě nebolí :-)

Datum 25.09.2015
Vložil JS
Titulek pomoc s rozhodnutím

Potřebovala jsem se rozhodnout, zda mám zůstat s mužem, který mě neustále podvádí. Nedokázala jsem to sama, ale s pomocí paní Romany a jejího výkladu karet už vím, co mám udělat. Díky

Datum 09.09.2015
Vložil Anna
Titulek karty

Paní Romana je v kartách opravdu dobrá.

Datum 18.08.2015
Vložil Jitka
Titulek kurz Reiki

Mám často nemocného syna a nyní mám možnost mu i sama pomoci - díky kurzu Reiki I., který jsem získala od paní Romany. Už od počátku mám skvělé výsledky a jsem za to moc vděčná.

Datum 12.08.2015
Vložil Oldřiška P.
Titulek odvod přivtělených duší

Paní Romana mi při výkladu karet zjistila, že mám přivtělené duše. Dělá výklad karet úplně jinak, než jsem dosud zažila. Pomohla mi přivtělené duše odvést a od té doby jsem jako vyměněná a je mi moc dobře. Vůbec jsem netušila, že něco takového existuje. Teď jsem si o tom přečetla na internetu a zjistila, že nejsem sama, kdo měl takové problémy... Jsem paní Romaně moc vděčná. Děkuji

 

Kontakt

Romana Hanzalová

romianna22@gmail.com

V Nížinách 298/8
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode