Kniha návštěv

Datum 20.07.2015
Vložil Jan
Titulek vyložení karet

Chtěl jsem to zkusit, protože mám nejasnosti ve vztahu. A musím říct, že je mi teď mnohem líp, díky Romaně.

Datum 26.06.2015
Vložil Eva H.
Titulek výklad z karet

Mám teď nějaké problémy v práci i doma a tak jsem na doporučení kamarádky zajela za paní Romanou do Květnice na výklad z karet. Moc se mi nechtělo, ale teď jsem ráda, protože mi rozhovor s paní Romanou pomohl vyjasnit si, co dál. Touto cestou ještě jednou děkuji.

Datum 15.05.2015
Vložil Vašek P.
Titulek reiki

Tak jsem zkusil to reiki. Dostal jsem na to poukaz. Nejdřív jsem na to nechtěl jít, ale byl jsem překvapenej, jaký to bylo dobrý. Není to masáž fyzická, jak jsem si myslel. Jen ruce nad tělem. Hřálo to a bylo to fajn. Hodně mě to překvapilo. Cítil jsem se pak moc dobře. Nechápu, jak to může fungovat, ale funguje to. Přestalo mě bolet rameno, které mě otravovalo asi rok po basketu. Nejspíš to reiki zase zkusím ;-)

Datum 16.04.2015
Vložil Marcela
Titulek karty

Karty umi pani Romana velmi dobre. Jsem spokojena.

Datum 17.02.2015
Vložil patrik
Titulek karty a výklad

šel jsem poprvní na výklad, protože mám nějaký problémy. prý to může pomoct. nečekal jsem, že se budu cítit líp tak brzo.

Datum 09.02.2015
Vložil Jana
Titulek Reiki

Jsem nesmírně vděčná paní Romaně za vyléčení mého malého synka. Má velmi citlivý přístup a pomohla tam, kde si lékaři nevěděli rady.

Datum 06.02.2015
Vložil Kamila
Titulek karty

Chodím k mediálně známe kartářce. K paní Romaně jsem si zašla, abych si ověřila, za co dávám už mnoho let celkem dost peněz. Byla jsem mile překvapena a velmi spokojena. Ověřila jsem si tak, že kdo je v televizi - nemusí být nejlepší...

Datum 19.11.2014
Vložil Jana K.
Titulek výklad z karet

Dostala jsem doporučení na paní Romanu a nelituji toho. Karty vykládá skvěle a dnes vím, že tu nejsem naposledy.

Datum 08.11.2014
Vložil Salačová
Titulek výklad

paní Romana je skvělá ve výkladu karet, vše ji vychází - až z toho někdy mrazí. pomáhá mi i po psychické stránce, dobře si spolu popovídáme a mé problémy se pak nezdají tak vážné. jsem ráda, že ji na Rohožníku máme.

Datum 21.10.2014
Vložil Robert
Titulek kurz reiki I

Tento měsíc jsem absolvoval kurz reiki u paní Romany. Musím říct, že se cítím osobně mnohem lépe, mám v sobě více optimismu, což je v dnešní době potřeba. Zamyslet se nad sebou a svým místem. A můžu teď léčit lidi, což mě těší a baví. Jediného, čeho lituji je, že jsem do toho nešel dřív.

 

Kontakt

Romana Hanzalová

romianna22@gmail.com

V Nížinách 298/8
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode