Čištění prostor od negativních energií - reportáž

03.06.2018 20:28

Zabývám se mimo jiné i čištěním prostor od negativních energií. Je to jedna z mých oblíbených činností. V našich příbytcích se ukládají různé druhy negativních energíí jako například: hádky, nemoci, deprese, úzkosti, smutek, neštěstí, strach apod. Také se v některých domech či bytech mohou vyskytovat duchové a ty odvádím do světla. Může se stát, že někdo v domě či bytě zemře a pak tam duch zemřelého zůstává. Proč je dobré jednou za čas prostor vyčistit? Je to hlavně proto, že tyto energie a entity mohou způsobovat např. bolesti hlavy, deprese, nemoci, chronické nemoci, podrážděnost, nespavost, v horším případě se může stát, že se členům rodiny vůbec nedaří. Vyčistit se dá jak obytný prostor, tak i prostory veřejné.To považuji také za důležité, neboť se může stát, že solidní prostor má všechny předpoklady k tomu, aby prosperoval, ale přesto se nedaří podnik je ve ztrátě nebo má jiné vážné problémy. Příčina může být ve špatných energiích. Může tam být i energie zkrachovalého bývalého majitele a ta způsobuje problémy i dalšímu podnikateli. 

Všude kolem nás se nacházejí nejrůznější energie. Když odvádím duši zemřelého vždy s ním navážu kontakt a ptám se, zdali ho mohu odvést do světla a také jestli předtím chce ještě někomu říci. Často se mi stává, když v prostoru přebývají duše příbuzných, že chtějí ještě něco sdělit svým nejbližším, než budou odvedeni. Toto přání jim vždy splním a pak je odvedu do světla. 

Kdy čištění doporučuji?

Vždy, když se stěhujete do nového prostoru, vždy, když doma někdo zemře, vždy, když prožijete vážné stresující situace v daném prostoru.V každém případě aspoň jednou za rok jako se to dělávalo za starých časů.

Pokud potřebujete očistit svůj prostor obraťte se s důvěrou na mě.

Vaše Romana

Odkaz na reportáž:

https://tn.nova.cz/clanek/kartarka-a-vedma-nam-ukazala-jak-se-cisti-byt-od-duchu-video.html

Kontakt

Romana Hanzalová

romianna22@gmail.com

V Nížinách 298/8
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode