Info o mně

Jmenuji se Romana Hanzalová, narodila jsem se v roce 1968 v Brně. Esoterice se plně věnuji od roku 2008, ovšem již od raného dětství jsem vnímala duchovní svět kolem nás. Nejdříve jsem mívala věštecké sny, které mám dodnes.Také jsem vnímala velmi citlivě duchovní bytosti. Později asi tak od 25tého roku jsem zjistila, že disponuji energiemi, které dokážou pomoci lidem i mě . Pochopila jsem, že mám dar harmonizovat tělo i duši a když jsem se dozvěděla o Reiki, uvědomila jsem si, že to je vlastně to co po celou dobu dělám - neváhala jsem a udělala jsem si postupně všechny kurzy až po mistra a učitele Reiki. Jednak se mi otevřely nové možnosti práce s energiemi v mnoha dalších oblastech a také jsem chtěla být sama chráněná.....

K výkladu karet jsem se dostala tak, že mě kamarádka přemluvila, abychom si nechaly vyložit karty. Já v tu dobu na karty nevěřila. Kartářka, ale byla skvělá a vše co mi řekla, byla pravda až mrazilo. Navíc mi řekla, že mám sama schopnost vykládat karty a tak jsem se to od ní naučila. Kurzy Reiki mi otevřely třetí oko a přede mnou se objevil zcela nový svět -  mé předpovědi vycházely , byla jsem v úžasu, jak je možné, že ty karty dokážou vidět budoucnost. Nějakou dobu jsem si vykládala karty pro sebe a vše si zapisovala, poté jsem vykládala kamarádkám až jsem se tomu začala věnovat profesionálně.Je to krásná práce, protože pomocí karet mohu odhalit problémy, které dotyčný nevidí, napojím se na jeho duši a poradím, jak se případně vyhnout některým problémům. Také se zabývám karmou, jelikož jsem za svou praxi nasbírala velké zkušenosti ohledně tohoto tématu, což velice pomáhá lidičkám při jejích problémech. Odhalíme karmický blok a pak jej odstraníme.

Jelikož, jak jsem  výše zmiňovala, vnímám duchovní bytosti, vidím nejen anděle, ale i duchy - zabývám se i odváděním duší z těla a čištěním prostor od negativních energií.

Nyní se věnuji  Reiki, kurzům 1. až 3. stupně a výkladu karet, odváděním přivtělených duší, čištěním prostor od negativních energií,čištěním předmětů od negativních energií a prodejem ezoterického zboží na www.kouzelnykramek.cz.

Všechny tyto činnosti mě naplňují a s láskou je vykonávám. Těším se na každého, kdo si ke mě přijde pro pomoc.

Kontakty: www.karty-reiki.cz/kontakt/

 

„Opravdu šťastní jsou ti, kteří hledali cestu k službě jiným a našli ji.“  SHCWEITZER

Kontakt

Romana Hanzalová

romianna22@gmail.com

V Nížinách 298/8
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode