Co to je Reiki?

Nabízím vám alternativní formu práce s energií - Reiki. Reiki je přírodní pradávná metoda práce s energiemi, kdy práce s touto energií probíhá přikládáním rukou na tělo. Pro ty, kdo nemají rádi doteky, je možno působit rukama nad tělem. Účinky jsou stejné a funguje to i na dálku. Takto začne proudit energie do těla a nastane proces harmonizace. Tato terapie je velice jemná, příjemná a nemůže v žádném případě uškodit. Relaxační terapie Reiki vás uvolní a nabije energií. Harmonizace trvá asi jednu hodinu, v příjemném prostředí, při svíčkách a meditační hudbě.

 Reiki dokáže pomoci i v posledním stadiu života, aby se člověk cítil šťastně a pokud možno co nejlépe.

Reiki je velice příjemná terapie, zregeneruje tělo, dodá energii, posílí ducha, udělá velice příjemnou náladu. Přesto však nenahrazuje pomoc lékaře.
 

Pro věrné zákazníky nabízím slevy.

A pro ty, kteří chtějí sami disponovat touto úžasnou energií jsou tu mé kurzy Reiki 1. až 3. stupně. Termíny se dozvíte vždy z kalendáře akcí zde na webu nebo osobně u mě v krámku.Vesmír je energií nasycen, energie je všude kolem nás i v nás, takže pomocí iniciace se Reiki v člověku zaktivuje. A pak záleží na každém z Vás, jestli tento dar využijete či nikoliv. Je pak ještě důležité na sobě neustále pracovat a Reiki často používat na příbuzných, kamarádech, domácích mazlíčcích, pokojových květinách, a podobně. Prostě máte spoustu možností, jak pomoci. Cokoliv děláte s láskou, s dobrým úmyslem, nemůžete pokazit……

Terapii provádí Mistr Reiki, který se hloubkami energií dlouhodobě zabývá.

Kontakt

Romana Hanzalová

romianna22@gmail.com

V Nížinách 298/8
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode