Kurzy Reiki 1. Až 3. stupeň

Kurzy Reiki 1. a 3. stupeň probíhají  v Praze nebo je možnost zasvěcení i na dálku.

Reiki 1. stupeň:

Na kurzu Reiki 1. stupně se naučíte, jak léčit pomocí přikládání rukou ostatní i sebe sama. Stáváte se kanálem Reiki a tato vesmírná životní energie bude přes Vás proudit až do konce Vašeho života. Po iniciaci Reiki tuto schopnost máte po celý život, již nikdy nevymizí. Reiki není Vaše osobní energie, ale proudí skrze Vás k příjemci.  Po zasvěcení jste chráněni před negativními energiemi příjemce. Na mém kurzu se tedy setkáte s praktickými příklady, jak léčit, dostanete skripta s doporučenou literaturou a také jednotlivé pozice pro léčení. Nahlédneme také do domácí lékárny Reiki. Naučíte se harmonizovat čakry, dozvíte se, co to čakry vlastně jsou a proč jsou důležité. Po absolvování kurzu obdržíte certifikát.

Cena kurzu je 1 500,- Kč.

Termín kurzu najdete v kalendáři akcí, v případě zájmu pište na e-mail, dohodneme jiný termín. Počet studentů na jeden kurz maximálně 3 lidé a to z toho důvodu, abych se vám mohla plně věnovat a vysvětlit, co vás bude zajímat.

Kurz trvá jeden den od 10.00 do 16.00 hodin s pauzou na oběd. Podávám drobné občerstvení. Kurzy probíhají obvykle o víkendu, ale je možno se dohodnout i na pracovní den.

 

 

Reiki 2. stupeň:

Na kurzu Reiki 2. stupně se naučíte pracovat se symboly, naučíte se léčit na dálku a pracovat s touto energií na emocionální úrovni. Vaše energie zesílí, léčba bude trvat kratší dobu. Můžete začít léčit kohokoliv na dálku (i takhle léčba funguje). Můžete použít Reiki také do různých životních situací, které se tímto mohou narovnat. Můžete léčit na dálku lidi, zvířátka, planetu Zemi, lesy…. co je vám libo, nejsou žádná omezení. Budete velmi překvapeni, jak to funguje. Seznámím vás s léčením na dálku pomocí afirmačních karet. Opět obdržíte certifikát.

Cena kurzu je 1 900,- Kč.

Termín kurzu najdete v kalendáři akcí, v případě zájmu pište na email, dohodneme jiný termín. Počet studentů na jeden kurz maximálně 3 lidé, opět z důvodu, abych se vám mohla maximálně individuálně věnovat.

Kurz trvá jeden den od 10.00 do 16.00 s pauzou na oběd. Podávám drobné občerstvení. Kurzy probíhají obvykle o víkendu, ale je možno se dohodnout i na pracovní den.

 

 

Reiki 3. stupeň – Mistr léčitel:

Kurz 3. stupně - Mistr léčitel je určen pro Ty, kteří se chtějí věnovat Reiki plně a případně se chtějí dát na cestu Mistra učitele. Dostanete další mistrovský symbol, vaše energie ještě více zesílí. Je to nejvyšší stupeň Reiki, který můžete dosáhnout, je to pro lidi, kteří už skutečně léčí pravidelně a mají za sebou výsledky. Obdržíte certifikát Mistra léčitele.

Cena kurzu je 4 900,- Kč.

Termín kurzu dohodneme individuálně, dle vašeho zájmu a potřeb. Počet studentů na jeden kurz je maximálně 2 lidé, abyste měli možnost si prověřit své léčitelské schopnosti, případně doplnit nějaké poznatky či znalosti.

Kurz trvá jeden den od 10.00 do 16.00 s pauzou na oběd. Podávám drobné občerstvení. Kurzy probíhají obvykle o víkendu, ale je možno se dohodnout i na pracovní den.

 

 

Reiki 3. stupeň – Mistr učitel:

Kurz 3. stupně Mistr učitel je určen pro Ty, kteří sami chtějí Reiki vyučovat, předávat dalším lidem. Naučíte se procesu zasvěcování do Reiki, dostanete skripta a obdržíte certifikát. Na kurzu si tedy sami vyzkoušíte, jak celý proces probíhá.

Cena kurzu je 10 000,- Kč.

Termín kurzu dohodneme individuálně, dle vašeho zájmu a potřeb.

Kurz trvá jeden den od 10.00 hodin s pauzou na oběd. Skončí, až si vyzkoušíte několikrát proces iniciace. Podávám drobné občerstvení. Kurzy probíhají obvykle o víkendu, ale je možno se dohodnout i na pracovní den.

 

Reiki – podmínky účasti na terapii, kurzu; obchodní podmínky

Účast na všech akcích je dobrovolná. Terapie, kurz nebo seminář není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. V případě, že účastník v současné době podstupuje jakýkoliv druh léčby, zavazuje se před zahájením semináře informovat terapeutku/lektorku.

Účastník je v celém průběhu terapie, kurzu nebo semináře za sebe odpovědný. Pokyny terapeutky/lektorky jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení.

Právem terapeutky/lektorky je odeslat účastníka z terapie, kurzu nebo semináře, uzná-li to za vhodné. V tomto případě bude poplatek za akci navrácen. Účastník může kdykoliv terapii, kurz nebo seminář na vlastní odpovědnost opustit. V tomto případě se poplatek za akci nevrací.

Provozovatelka terapie, kurzu nebo semináře si vyhrazuje právo výše uvedené podmínky kdykoliv změnit, budou-li to vyžadovat okolnosti a potřeby dostatečně kvalitního zabezpečení akce.

Kontakt

Romana Hanzalová

romianna22@gmail.com

V Nížinách 298/8
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode