Relaxační masáže Reiki

Relaxační masáže Reiki jsou určeny pro ty, kteří se chtějí zregenerovat nebo jen tak relaxovat, „vyčistit hlavu“. Relaxační masáž probíhá vleže na masážním stole při meditační hudbě a klient/ka je při ní oblečen/a. Jde vlastně o přikládání rukou na různé části těla (přes oblečení). Skrze ruce proudí blahodárná energie. Tato relaxační masáž působí příznivě nejen na tělo, ale i na psychiku klienta.

Délka masáže je 60 minut.

Pro větší účinek nebo při závažnějších potížích doporučuji opakováné působení terapie. K tomu nabízím zvýhodněný balíček 3x hodinová terapie. Platí pro jednu osobu (je nepřenosný) a je určen k využití nejdéle 3 měsíce od první terapie.

Více - viz. ceník: www.karty-reiki.cz/cenik/reiki/

Místo konání: Kouzelný krámek, Květnice, Kosmatcová 553 - viz. kontakt: www.karty-reiki.cz/kontakt/

 

Dárkový poukaz je možno se slevou objednat zde:

www.kouzelnykramek.cz/products/poukaz-na-1-hodinu-terapie-reiki/

 

Reiki – podmínky účasti na terapii, kurzu; obchodní podmínky

Účast na všech akcích je dobrovolná. Terapie, kurz nebo seminář není náhražkou za lékařskou či psychoterapeutickou péči. V případě, že účastník v současné době podstupuje jakýkoliv druh léčby, zavazuje se před zahájením semináře informovat terapeutku/lektorku.

Účastník je v celém průběhu terapie, kurzu nebo semináře za sebe odpovědný. Pokyny terapeutky/lektorky jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí podle vlastního uvážení.

Právem terapeutky/lektorky je odeslat účastníka z terapie, kurzu nebo semináře, uzná-li to za vhodné. V tomto případě bude poplatek za akci navrácen. Účastník může kdykoliv terapii, kurz nebo seminář na vlastní odpovědnost opustit. V tomto případě se poplatek za akci nevrací.

Provozovatelka terapie, kurzu nebo semináře si vyhrazuje právo výše uvedené podmínky kdykoliv změnit, budou-li to vyžadovat okolnosti a potřeby dostatečně kvalitního zabezpečení akce.

 

Kontakt

Romana Hanzalová

romianna22@gmail.com

V Nížinách 298/8
Praha 10 - Dolní Měcholupy
109 00

732 817 503

Vyhledávání

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© 2013 Všechna práva vyhrazena. Vladimír Hanzal

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode